Gdzie znalezc dobrego kaletnika

Niestety, jak psychicznego zdrowia społeczności posunęła do koncepcji zdrowia psychicznego odzysku zamiast zwykłego leczenia, instytucje państwowe nie są jeszcze przestrzegane.

Praktycy państwowe nadal w dużej mierze skupić się na stabilizacji, a nie systematyczne odzyskiwanie. Różnica polega na wynik końcowy. Odzyskiwanie skupia się na tworzeniu lepszą kondycję dzienną którym osoby cierpiące na choroby psychiczne mogą nadal żyć bogaty, spełniając życie żyjąc we własnym zakresie i jest samowystarczalny. Regeneracja jest również w dużej mierze przez konsumenta niż lekarza. Leczenie i stabilizacji plany, wręcz przeciwnie, nie koncentrują się na usamodzielnienia i wzbogacenia, lecz na znalezieniu odpowiedniej kombinacji leków, aby zapewnić minimalne dół spirale natomiast psychiczne Consumer Healthcare pozostaje w ich aktualnym stanie. Taktyka stabilizacyjne są również w dużej mierze napędzana przez lekarza zdrowia psychicznego, a tym samym brak cele motywacyjne wrodzona wewnątrz napędzane metody odzyskiwania.

Problem wynika z faktu, że stabilizacja może obciąć objawów za pomocą leków na pewnym poziomie, ale taki plan leczenia nie sprzyja redukcji poziomu zakłóceń objawem lub trwałości siebie. Stabilizacja chorób psychicznych zakłada obecny stan psychicznego zdrowia konsumenta jest tak dobre, jak ich życie będzie się; założenie, że można wyjść z ciężkiej choroby psychicznej żyć spełnia, udanego życia nie jest jeszcze wykonane oczywiste.

choroby psychiczne i umysłowe odzysku wymagają systemowego, systematyczny plan leczenia, który dotyczy kilku czynników życia jednostki. The Social Network należy się zająć. Obudowa musi być skierowana. Zatrudnienie musi się zająć. I tak, leki i stabilizacja objawów nie należy traktować jako dobrze, ale jest jeden czynnik ogólnego planu leczenia, a nie cały Celem systemów ochrony zdrowia psychicznego.

Aby dowiedzieć się więcej na temat zakładów odzysku oparte sprawdzeniu Health Center of Mental głównej Denver w głównej MHCD, albo dostęp do swoich badań i główną zespołu oceniającego na badania i oceny.

Ruch odzyskanie zdrowia psychicznego jest stale rośnie. Instytucje państwowe są wielką poprawę w stosunku do szpitali psychiatrycznych w przeszłości, ale droga do wyzdrowienia polega na odzyskanie zdrowia psychicznego podejść opartych; te, które traktują wielu poziomach życia konsumenta jednocześnie. Odzyskanie musi być w centrum uwagi, a nie stabilizacja. Spełnienie niż istnienie. Szczęście zamiast mundaneness.

- Lex Douvasa

Systemy informacyjne i badacz naukowy Data Mining Zdrowia Psychicznego

Aby dowiedzieć się więcej na temat badań ostrza MHCD, w sprawdzeniu bloga Mental Health odzyskiwania [].

Bądź zdrowa, pobyt szczęśliwy!


- autor artykułu