Ile kosztuje nas naprawa torby

Wyściełane pokoju. Prosta kurtka. Pielęgniarki dokręcając granice skórzane na pacjenta wicia. To jest obraz, który przychodzi mi na myśl, gdy słyszę "Stan zdrowia psychicznego w szpitalu." Niefortunne, ponieważ może być, to nie jest zupełnie nieaktualne obrazu. Podczas community- i uniwersyteckich oczyszczalnie dla chorób psychicznych postępuje powoli zaczęły się podejść do odzyskiwania oparte szpitale państwowe na wschodnich krańcach kraju wydaje się być utracone w przeszłości; koncentrując się na stabilizację, a nie leczenie.

porownajoc24.pl/koszty-polis/

W 1950 roku, osoby z chorobami psychicznymi były postrzegane jako wyrzutków społecznych i były, w konsekwencji, do więzienia. System więzienny został podkreślił, aw rezultacie, rząd wydał środki na stworzenie psychicznego zdrowia i szpitalach psychiatrycznych. Jest to więcej niż zwykły zbieg okoliczności, że takie obiekty zostały zbudowane w bezpośrednim sąsiedztwie zakładów karnych państwowych.

Jak zdrowie psychiczne szpitale przycięte wzdłuż wschodniego wybrzeża, zdrowia psychicznego ludności została przeniesiona z więzienia do przytułków. Jednak coś było nadal jest zły; koncentrowano się nadal jedynie usunięcie jednostki ze społeczeństwa. W opinii wielu praktyków, celem szpitalach był w dużej mierze ludziom magazynowych niż w leczeniu chorób psychicznych. Nawet dla najbardziej dobre intencje traktowania obiektów w dużej mierze niemożliwe; personel w relacji pacjenta był bardzo nierówne, co oznacza stabilizację, a nie leczenia i progresji, stała się priorytetem.

Ale pracownicy służby zdrowia psychicznego nie najlepszy mogą zrobić z tym, co zostało to podane, a tacy pracownicy powinni zostać wyróżniony i brawa dla ich odwagi i poświęcenia. W miarę upływu lat postępują, oczyszczalnie stały się znacznie mniej zestresowani, co jakości leczenia w szpitalu państwowym możliwość w odniesieniu do wskaźników pacjenta personelu.
pomoc drogowa zakopane
- autor artykułu