Starzenie sie torebki

Starzenie sie torebki

Starzenie się jest jednym z kilku procesów, które nadal są zaskakujące dla naukowców. Pytanie do odpowiedzi: "Dlaczego się starzejemy" nie jest ani oczywiste, ani proste. To zdziwienie umysły naukowe od czasów starożytnych.

Starzenie posiada szereg wskaźników, które Kronika proces starzenia się od najwcześniejszych początkami do kontynuacji procesu aż do ostatniego tchu. Jednym z takich wskaźników jest jak nasza skóra wygląda. Skóra jest największym organem naszego ciała. jest uważany za jedną z najbardziej znanych wskaźników procesu starzenia. Zmarszczki i przebarwienia skóry podkreślić upływ lat.

Badania nad procesem starzenia się dotąd zidentyfikowano kilka czynników, które wpływają na skórę i wskazują na proces starzenia się. Oto niektóre z czynników, które powodują, że skóra się zestarzeć:

Ekspozycja na Słońce

Starzenie sie torebki

Światło jest uważana za bardzo korzystne dla skóry. Jednakże składnik UV światła słonecznego często uszkadza skórę naprawić. Prawidłowe określenie dla tego procesu jest fotostarzenie. Wiele osób zapomina lub uniknąć ochronę przed promieniami słonecznymi. powoduje zauważalne zmiany w skórze i jak to wygląda na to. szereg problemów, w tym piegi, plamy starcze, pajączki na twarzy, szorstki i skórzaste skóry, drobne zmarszczki, które znikają po rozciągnięciu, luźnej skóry, a poplamiona cerę, rogowacenie słoneczne i raka skóry są spowodowane ekspozycją na słońce.

Jednym z najprostszych sposobów można uniknąć uszkodzenia słonecznego na skórę jest stosowanie filtrów przeciwsłonecznych. Dobry ekran słońce jest niezbędne, jeśli planujesz spędzić dwa lub więcej godzin na świeżym powietrzu.

Wyrazy twarzy

Innym ważnym czynnikiem jest to, jak często i na jak długo trzymać mimiki. Uśmiecha się, marszcząc brwi, mrużąc oczy i marszcząc czoło wszystkim zmienić sposób patrzenia.

- autor artykułu