Torby dla wegan

Torby dla wegan

Dobrzy ludzie, ten będzie krótki post o różnicy między wegetariańskie i wegańskie.

Tak więc humor mi kto woli i pozwala mi powiedzieć, jaka jest różnica między wegańskie i wegetariańskie. Teraz, jeśli chcesz słownika definicji wegańską lub wegetariańską będziesz głową ponad Oxford English Dictionary lub drugie Merriam Webster English Dictionary. Ale jeśli chcesz bardziej praktyczną różnicę tutaj jest.

Po pierwsze, niech zrozumieć, co jest wegetarianinem. Wegetariańska jest ktoś, kto nie jeść mięsa, ryb, drobiu i owoców morza. Więc tutaj jest przykładem tego, co wegetarianinem nie jeść. Oni nie jedzą wołowiny, jagnięciny, wieprzowiny, kurczaka, bekon, parówki (chyba wegetariańskie hot dogi .... pycha!), Hamburgery, stek, łosoś, pstrąg, kraby, kalmary itp Dobrą zasadą jest, jeśli coś miał matkę lub miał ruchliwość wegetarianinem nie jeść.

Torby dla wegan

To nie jest niezawodny jednak, jak wegetarianie nie należy jeść małże i małże i ostrygi albo nawet jeśli ich ruchliwość jest w wątpliwość. Jednak powiedział, że myślę, że masz pomysł na temat tego, co jest wegetarianinem.

Teraz muszę wyjaśnić pewną dezinformację, że krąży wśród mediów i kultury amerykańskiej, a to jest to pomysł pesco wegetarianizmu i inne takie bzdury. Nie ma czegoś takiego jak pesco wegetariańskiej lub wegetarianka polo lub bydła o wegetariańskiej ... to wszystko tylko Bozo wegetarianizm. Koniec, kropka, nie ma miejsca na płycie wegetarianinem dla wszelkich produktów pochodzenia zwierzęcego, które spowodowały śmierć żywej istoty rozumnej.

Wegetarianie jednak ogólnie jeść wydzielin i odpadów miesiączkowego ssaka. Wydzielina w tym przypadku są wydzieliny gruczołu powszechnie znane jak mleko i jego produkty, takie jak sery, lody itp odpadów miesiączkowego zwierzęcia, że ??wegetarianie będą jeść jest powszechnie określany jako jaja.

- autor artykułu