Jak przerobic torbe

Jak przerobic torbe

Sztukateria jest "dekoracji lub wzory, wzory na powierzchni wykonanej przez cięcie na lub przez powierzchnię", według słownika Merriam-Webster. Ale dla mnie, Fretwork i przewijania cięcie, ponieważ jest często określany, jest to świetny sposób na stres, a jednocześnie uzyskać poczucie spełnienia, gdy przedmiot jest zakończona. Istnieje szeroki zakres materiałów, które mogą być stosowane do fretwork, w tym grubości papieru, różnych materiałów z drewna, miękkich metali i tworzyw sztucznych. Chociaż użyłem pleksi, sklejki, tektury, moja prawdziwa miłość do przewijania cięcia jest drewno.

Z mojego punktu widzenia, najtrudniejsza część wykorzystanie drewna jest coraz planszę do gotowego grubości i gładkości, dzięki czemu może być dołączony wzór. Istnieje wiele miejsc, które można kupić gotową tarcicę, począwszy od tak cienkie jak 1/8 "Baltic brzozy i do góry. Jeśli masz niezbędne narzędzia, najbardziej ekonomiczny sposób, aby zacząć jest kupić Rough Cut tarcicę z lokalnego tarcicy stoczni. Nieostrożne cięcia tarcicy wynosi zazwyczaj 1 "do 1 1/4" grubości, a większość lumberyards będą miały jedną krawędź wykończenia, dzięki czemu można rozpocząć się liniałem. jest tak wiele pięknych drobnoziarniste hardwoods dostępne, choć przede wszystkim korzystać z dębu wiśni i orzechów włoskich. w tym punkcie, drewniany jest prowadzony przez taśmowych i tnie na paski, w czasie od 2 "do 2 1/2" szerokości, w zależności od początkowej szerokości deski, a więc są stosunkowo jednolita szerokość.

Po pokroić w paski, pasek jest włączony boku i uruchomić poprzez piła taśmowa znowu, przecinając ją więc między A i Al cala grubości. Chciałbym skorzystać z tego, co nazywają ostrze piły ponownie w moim piła taśmowa, jeden, który jest wszędzie od AL "Al" wide.

- autor artykułu