Torebka a styl zycia

Torebka a styl zycia

Czy masz niezwykłą wielkości obrazu na sekundę? Nie możesz znaleźć maty w kolorze lub kształt lubisz? Wtedy może to być po prostu czas, aby stworzyć własną. Oto kilka pomysłów, jak zrobić własne maty do wykorzystania podczas kadrowania zdjęć lub ręcznie wykonane elementy.

Stwórz swój własny

Dla nietypowych rozmiarach, kupić płytę archiwalną i cięte na wymiar stosując matę do cięcia, linijka i przecinaka ciężkich. Archival pokładzie jest wolny kwas, tak aby nie uszkodzić cennych obrazów i ręcznie wykonane elementy.apartament Kołobrzeg Bądź pewna mierzyć dwa razy, ponieważ jeżeli płyta archiwalnych jest cięta tak, może nie być w stanie go naprawić.

Materiału, takiego jak filc lub skóry, mogą być również wykorzystywane do tworzenia maty. Materiał daje teksturę i głębię do ramki. Przy wyborze materiałów do wprowadzania do maty, należy wybrać materiał, który nie strzępi się na brzegach. Jeśli nadal martwi się o materialną strzępienia, wystarczy hem materiału wzdłuż krawędzi.

Inny pomysł, w jaki sposób tworzyć własne maty jest użycie kart. Nie należy używać papieru, ponieważ jest zbyt cienka i może oderwać łatwo. Użyj karton zamiast, który jest grubszy i bardziej wytrzymałe. Ponadto, karton jest cieńsza niż pokładzie archiwalnych, więc to będzie łatwe do wprowadzenia w standardowej ramie obrazu.

Torebka a styl zycia

Myśl nieszablonowo

Tworząc własne maty, nie czują się zobowiązani do korzystania tylko kształty koła lub kwadratu na otwarcie. Można wyciąć krawędzie proste, lub użyć specjalnego podnośniki scrapbooking, który tworzy wzorzec podczas cięcia. Należy używać tylko nożyczki materiału lub kartonu, nie używaj go na pokładzie archiwalnych, ponieważ płyta archiwalna będzie zbyt gruba, aby wyciąć.

Udekorować

Aby dodać kolor i osobowość do gotowego produktu, można ozdobić maty. Ozdoby działa szczególnie dobrze w przypadku prostych projektów, takich jak zapowiedzi urodzenia lub powiedzenie. Możesz też ozdobić swój domowy maty lub wspólnych rozmiarach, można wykorzystać w sklepach rzemieślniczych maty pre-cut.

Istnieje kilka sposobów, aby udekorować maty. Jednym ze sposobów jest do malowania matę. Wybierz kolor znajdujący się w sztukach jesteś oprawy i malować maty ten sam kolor. W ten sposób podkreślić, że kolor lub obiekt i nadać mu większą wagę. Innym pomysłem jest dekoracja Klej czuł kształty lub wdzięki na swojej macie w taki sposób, że urok jest częściowo na matę, a częściowo na projekcie. Możesz też ozdobić maty za pomocą stempla lub naklejek, które komplement projekt.

ubezpieczenia oc przez internet
- autor artykułu