Wyglad torebki a dbanie o nia

Wyglad torebki a dbanie o nia

Palenie papierosów jest główną przyczyną zgonów w Ameryce i najbardziej zapobiec. Palenie powoduje chorobę wieńcową serca, raka płuc i COPD (przewlekła obturacyjna choroba płuc). Szkodliwe skutki zdrowotne wynikające z palenia papierosów są niezliczone. Po pierwsze, statystyki palenia pokazać, że jest główną przyczyną udaru mózgu. Jest on odpowiedzialny za czterdzieści procent wszystkich udarów mózgu u osób poniżej sześćdziesięciu pięciu.

Palenie przyczynia się do zmniejszenia szpiku kostnym, które mogą doprowadzić do kości i bioder fractures.This jest widoczne u kobiet, które przeszły menopauzę, którzy. Ma również wpływ na skórę. To powoduje zmarszczki wokół oczu i ust i nadaje skórze skórzaste wygląd w niektórych ludzi.

Palenie jest również związane z rakiem szyjki macicy, wrzody żołądka i raka, raka nerki i pęcherza moczowego, choroby wieńcowej serca i raka płuc. Może także przyczynić się do raka swojej krtani i gardła. Dysfunkcję erekcji dodać do listy. Mówi się, że jeden na pięć zgonów w Stanach Zjednoczonych jest palenie pokrewnych.

Korzyści z rzucenia palenia

Do tej pory nie powiedział nic dobrego na temat skutków zdrowotnych związanych z paleniem papierosów. I nie będzie. Jeśli otrzymujesz pomysł, że byłoby to do korzyści rzucić palenie jesteś dalej w grze.

Według raportu z 1990 roku US Surgeon General "Palenie jest prawdopodobnie najważniejszą modyfikowalny przyczyną słabej przebieg ciąży u kobiet w Stanach Zjednoczonych." Skutki palenia na kobiety w ciąży są dobrze udokumentowane na stronie quit.org.

Zgłoś chirurg generalnego palenia i Zdrowia, 1964 stwierdził, że "nawykowe stosowanie tytoniu jest związane z psychologicznymi i społecznymi napędów pancerne i podtrzymywanych przez działania farmakologiczne na ośrodkowy układ nerwowy, te ostatnie interpretowane są subiektywnie jako środek pobudzający lub środek uspokajający, w zależności od indywidualna reakcja ".

Właściwie polegać na dowolnym postrzegane korzyści psychologicznej lub społecznej, jako pretekst do kontynuowania palenia jest śmieszne, gdy ważył przed znanymi faktami. Nie popełnij tego błędu to. Palenie papierosów i innych wyrobów tytoniowych są główną przyczyną zgonów.

www.seofabryka.pl
- autor artykułu